Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: ar:كرونوس
 
[[af:Kronos]]
[[ar:كرونوس]]
[[ast:Cronos]]
[[az:Kron]]
6.131

уредување