Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Franz liszt
с (Бот Додава: zh-yue:李斯特)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Franz liszt)
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|uk}}
 
[[mrj:Лист, Ференц]]
 
[[an:Franz Liszt]]
[[fa:فرانتز لیست]]
[[fr:Franz Liszt]]
[[fy:Franz liszt]]
[[ga:Franz Liszt]]
[[gv:Franz Liszt]]
[[nn:Franz Liszt]]
[[oc:Franz Liszt]]
[[mrj:Лист, Ференц]]
[[nds:Franz Liszt]]
[[pl:Ferenc Liszt]]
86.434

уредувања