Февруари: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: udm:Тулыспал
с (Отстрането уредувањето на 77.28.107.65 (разговор), вратено на последната верзија на Aibot)
с (r2.6.4) (Бот Менува: udm:Тулыспал)
[[tr:Şubat]]
[[tk:Fewral]]
[[udm:ФевральТулыспал]]
[[uk:Лютий]]
[[ur:فروری]]
6.131

уредување