Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Adam Smith
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Adam Smith)
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Adam Smith)
[[no:Adam Smith]]
[[nn:Adam Smith]]
[[oc:Adam Smith]]
[[uz:Adam Smith]]
[[pnb:ایڈم سمتھ]]
86.434

уредувања