Категорија:2011 во кошарката: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:2011 no basquetebol
с (Бот Додава: nl:Categorie:Basketbal in 2011)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:2011 no basquetebol)
[[ja:Category:2011年のバスケットボール]]
[[pl:Kategoria:2011 w koszykówce]]
[[pt:Categoria:2011 no basquetebol]]
[[ru:Категория:2011 год в баскетболе]]
[[fi:Luokka:Koripallosarjojen kausi 2010–2011/2011]]
86.434

уредувања