Разлика помеѓу преработките на „Список на водачи на СССР“

с
r2.6.4) (Бот Додава: lv:PSRS vadītāji
с (r2.7.1) (Бот Додава: io:Listo di chefi di Soviet-Uniono)
с (r2.6.4) (Бот Додава: lv:PSRS vadītāji)
[[io:Listo di chefi di Soviet-Uniono]]
[[it:Capi di governo e di Stato dell'Unione Sovietica]]
[[lv:PSRS vadītāji]]
[[ja:ソビエト連邦の指導者の一覧]]
[[pl:Przywódcy ZSRR]]
126.549

уредувања