Разлика помеѓу преработките на „Слободан Милошевиќ“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија за претседател | име = Слободан Милошевиќ | слика = Sloboda...)
 
с
| звање =
| ред = [[Претседател на Србија]]
| мандат_поч = [[19911989]] година
| мандат_крај = [[1997]] година
| заменик_претседател =
1.270

уредувања