Разлика помеѓу преработките на „Слободан Милошевиќ“

Создадена страница со: {{Инфокутија за претседател | име = Слободан Милошевиќ | слика = Sloboda...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за претседател | име = Слободан Милошевиќ | слика = Sloboda...)
(нема разлика)
1.270

уредувања