Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Bogorm“

нема опис на уредувањето
== Лидери по година ==
Здраво. Со создавањето на [[Википедија:ВикиПроект Години|ВикиПроектот Години]], започна иницијативата за пополнување на статиите за години на Википедија на македнски јазик. Првата активност е пополнување на [[Список на лидери на држави по година|списоците за лидери на држави по години]]. Доколку сте заинтересирани да помогнете во извршувањето на оваа задача, може да се пријавите на [[Википедија:ВикиПроект Години/Списоци на лидери на држави по години|страницата наменета за оваа активност]], на која и може да дадете свој коментар. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 01:36, 12 октомври 2010 (CEST)
: Здраво. Додал сум неколико водачи во списоците, само треба да се оценуват уредувањата. [[User:Bogorm|Потребител:Bogorm]] <small>([[User talk:Bogorm|разговор]])</small> 23:37, 16 февруари 2011 (CET)
 
== 10 години Википедија ==
== Барање за оценувачки статус ==
Здраво Bogorm. Вашата кандидатура е ставена на дискусија и гласање, со тоа што ќе мора да ги пополните задолжителните прашања, кои за жал поради технички проблем, не се појавиле веднаш по уредувањето на кандидатурата. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 23:16, 16 февруари 2011 (CET)
: Здраво. Пополнил сум прашања. [[User:Bogorm|Потребител:Bogorm]] <small>([[User talk:Bogorm|разговор]])</small> 23:37, 16 февруари 2011 (CET)
1.270

уредувања