Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1619 година“

с
r2.4.6) (Бот Додава: ga:Catagóir:Básanna i 1619
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1619 kuolleet; козметички промени)
с (r2.4.6) (Бот Додава: ga:Catagóir:Básanna i 1619)
[[fa:رده:درگذشتگان ۱۶۱۹ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Décès en 1619]]
[[ga:Catagóir:Básanna i 1619]]
[[gan:Category:1619年過世]]
[[ko:분류:1619년 죽음]]
109.264

уредувања