Разлика помеѓу преработките на „Волен Сидеров“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
(друга слика)
Од скоро целата бугарска политичка елита, како и од поголемите медиумски куќи, Сидеров се смета за [[популизам|популист]] и за [[ксенофобија|ксенофоб]].
 
Тој е многу добар говорник. Во текортекот на последните неколку години често пати одржува митинзи и маршеви по улиците со симпатизерите на Атака.<ref name="novi"/>
 
== За македонските работи ==
1.270

уредувања