Разлика помеѓу преработките на „Разговор за Википедија:Барања за оценувачки статус“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Барања се гласajу две недели? ~~~~)
 
с
 
БарањаЗа барања се гласajугласa две недели? [[User:Bogorm|Потребител:Bogorm]] <small>([[User talk:Bogorm|разговор]])</small> 14:53, 16 февруари 2011 (CET)
1.270

уредувања