Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за оценувачки статус/Bogorm“

Создадена страница со: ===Bogorm=== <span class="plainlinks">'''[{{fullurl:Википедија...
(Создадена страница со: ===Bogorm=== <span class="plainlinks">'''[{{fullurl:Википедија...)
(нема разлика)
1.270

уредувања