Кодот на Да Винчи: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: la:The Da Vinci Code (mythistoria)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:The Da Vinci Code (mythistoria))
[[he:צופן דה וינצ'י]]
[[kn:ದಿ ಡಾ ವಿನ್ಸಿ ಕೋಡ್‌]]
[[la:The Da Vinci Code (mythistoria)]]
[[lv:Da Vinči kods]]
[[lb:The Da Vinci Code]]
86.434

уредувања