Краслава (општина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: nl:Krāslava (gemeente)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Gmina Krasław)
с (Бот Додава: nl:Krāslava (gemeente))
[[lv:Krāslavas novads]]
[[lt:Kraslavos savivaldybė]]
[[nl:Krāslava (gemeente)]]
[[pl:Gmina Krasław]]
[[ru:Краславский край]]
109.264

уредувања