Разлика помеѓу преработките на „Данска на Евровизија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Danmark i Eurovision Song Contest
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Danmark i Eurovision Song Contest)
[[ja:デンマークのユーロビジョン・ソング・コンテスト]]
[[no:Danmark i Eurovision Song Contest]]
[[nn:Danmark i Eurovision Song Contest]]
[[pl:Dania w Konkursie Piosenki Eurowizji]]
[[ro:Danemarca la Concursul Muzical Eurovision]]
86.434

уредувања