Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tt:Microsoft
с (Бот Додава: gan:微軟, mt:Microsoft)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Microsoft)
[[tl:Microsoft]]
[[ta:மைக்ரோசாப்ட்]]
[[tt:Microsoft]]
[[te:మైక్రోసాఫ్ట్]]
[[th:ไมโครซอฟท์]]
86.434

уредувања