Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
r2.6.4) (Бот Менува: es:Partido del Pueblo de Mongolia
с ([r2.5.2] Бот Менува: de:Mongolische Volkspartei)
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Partido del Pueblo de Mongolia)
[[de:Mongolische Volkspartei]]
[[en:Mongolian People's Party]]
[[es:Partido Revolucionario del Pueblo de Mongolia]]
[[fr:Parti révolutionnaire du peuple mongol]]
[[it:Partito Rivoluzionario del Popolo Mongolo]]
126.126

уредувања