Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти, пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Quark (Physik)
[[oc:Quark]]
[[uz:Kvark]]
[[nds:Quark (Physik)]]
[[pl:Kwark]]
[[pt:Quark]]
86.434

уредувања