Разлика помеѓу преработките на „Капсохор (Берско)“

с
r2.6.3) (Бот Додава: bg:Капсохори
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија)
с (r2.6.3) (Бот Додава: bg:Капсохори)
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Капсохори]]
58.155

уредувања