Разлика помеѓу преработките на „Делфин“

Одземени 4 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ar:دخس
с (Отстрането уредувањето на 77.28.67.73 (разговор), вратено на последната верзија на Buli)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ar:دخس)
[[af:Dolfyn]]
[[ang:Meresƿīn]]
[[ar:دلفيندخس]]
[[ast:Toliña]]
[[az:Delfinlər]]
126.083

уредувања