Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Споради“

с
нема опис на уредувањето
с (Создадена страница со: Sporades Sporades Sporades [[Category:Ma...)
 
с
 
 
[[Category:Islands of Greece|Sporades]]
 
[[Category:Aegean islands|Sporades]]
 
[[Category:Archipelagoes of the Mediterranean Sea|Sporades]]
 
[[Category:Magnesia]]
 
[[Category:Categories named after islands]]
[[Категорија:Грчки острови|Споради]]
[[Категорија:Архипелази|Споради]]
[[Категорија:Егејски Острови|Споради]]
 
[[Категорија:Магнисиа]]
[[bg:Категория:Северни Споради]]
13.850

уредувања