Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Споради“

с
Создадена страница со: {{Navbox |name = The_Sporades |title = Острови во Спорадите |liststyle = padding:0.25em 0; line-height:1.4em; <!--otherwise lists ...
с (Создадена страница со: {{Navbox |name = The_Sporades |title = Острови во Спорадите |liststyle = padding:0.25em 0; line-height:1.4em; <!--otherwise lists ...)
(нема разлика)
13.850

уредувања