Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1339 година“

с
Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1339
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1339 kuolleet)
с (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1339)
[[ko:분류:1339년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৩৩৯-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1339]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1339]]
[[it:Categoria:Morti nel 1339]]
109.264

уредувања