Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Физичка географија“

с
с (r2.6.4) (Бот Додава: tk:Kategoriýa:Fiziki geografiýa)
[[id:Kategori:Geografi fisik]]
[[it:Categoria:Geografia fisica]]
[[krc:Категория:Физика география]]
[[ka:კატეგორია:ფიზიკური გეოგრაფია]]
[[la:Categoria:Geographia physica]]
126.547

уредувања