Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:སྨན།
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: rue:Медіціна)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:སྨན།)
[[be:Медыцына]]
[[be-x-old:Мэдыцына]]
[[bo:སྨན།]]
[[bs:Medicina]]
[[br:Mezegiezh]]
2.892

уредувања