Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-saⁿ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: rue:Середа)
с (Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-saⁿ)
[[bjn:Arba]]
[[bn:বুধবার]]
[[zh-min-nan:Lé-pài-saⁿ]]
[[ba:Шаршамбы]]
[[be:Серада]]
109.264

уредувања