Еразмо Ротердамски: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: eu:Erasmo Rotterdamgoa
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.5.2) (Бот Додава: lb:Erasmus vu Rotterdam
с r2.6.4) (Бот Менува: eu:Erasmo Rotterdamgoa
Ред 29:
[[es:Erasmo de Rotterdam]]
[[eo:Erasmo de Roterdamo]]
[[eu:Erasmo RotterdamekoaRotterdamgoa]]
[[fa:دزیدریوس اراسموس]]
[[fr:Érasme]]
127.548

уредувања