Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Заштитени страници“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:محافظت‌شده
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:Category:鎖咗)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:محافظت‌شده)
[[el:Κατηγορία:Προστατευμένες σελίδες]]
[[en:Category:Wikipedia protected pages]]
[[fa:رده:محافظت‌شده]]
[[fr:Catégorie:Page protégée]]
[[ko:분류:보호 문서]]
5.104

уредувања