Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-gō͘
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.6.4) (Бот Додава: rue:Пятніця
с r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Lé-pài-gō͘
Ред 20:
[[bjn:Jumahat]]
[[bn:শুক্রবার]]
[[zh-min-nan:Lé-pài-gō͘]]
[[ba:Йома]]
[[be:Пятніца]]
86.434

уредувања