Разлика помеѓу преработките на „Паоло Веронезе“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: uk:Паоло Веронезе
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Веронезе Паоло)
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Паоло Веронезе)
[[sv:Paolo Veronese]]
[[th:เพาโล เวโรเนเซ]]
[[uk:Веронезе Паоло Веронезе]]
[[vec:Paolo Veronese]]
[[zh:保罗·委罗内塞]]
24.517

уредувања