Разлика помеѓу преработките на „Државен универзитет во Тетово“

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: de:Universität Tetovo)
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html Официјален веб-сајт на факултетот]
 
[[Категорија:ДржавниДржавен универзитетиуниверзитет во МакедонијаТетово|Тетовски ]]
 
[[bg:Тетовски университет]]