Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Додаден 61 бајт ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (r2.5.1) (Бот Додава: pap:Television)
 
 
== ВидиВидете исто така ==
* [[Телевизијата во Македонија]]
* [[Кабелска телевизија]]
 
573

уредувања