Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
Брзо додавање категорија Палатица (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Палатица (со користење на HotCat))
[[Категорија:Основни училишта во Република Македонија]]
[[Категорија:Основни училишта во Македонија]]
 
[[Категорија:Палатица]]