Разлика помеѓу преработките на „Блатец“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sq:Bllateci
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (Бот Додава: sq:Bllateci)
[[bg:Блатец (Община Виница)]]
[[ru:Блатец (община Виница)]]
[[sq:Bllateci]]
[[sr:Блатец]]
244

уредувања