280-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:280-e
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:280е)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:280-e)
[[sl:280.]]
[[sr:280е]]
[[sh:280-e]]
[[su:280-an]]
[[fi:280-luku]]
86.434

уредувања