Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tt:Николя Саркози
с (Бот Додава: an:Nicolas Sarkozy)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Николя Саркози)
[[ta:நிக்கொலா சார்கோசி]]
[[kab:Nicolas Sarkozy]]
[[tt:Николя Саркози]]
[[th:นีกอลา ซาร์กอซี]]
[[tg:Николас Саркози]]
86.434

уредувања