Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ur:221ء
[[tk:221]]
[[uk:221]]
[[ur:221ء]]
[[vec:221]]
[[vi:221]]
109.264

уредувања