Категорија:Националност: Разлика помеѓу преработките

с
с (Бот Менува: ro:Categorie:Naționalitate)
[[ja:Category:国民]]
[[no:Kategori:Nasjonalitet]]
[[oc:Categoria:Nacionalitat]]
[[pl:Kategoria:Narodowości]]
[[pt:Categoria:Nacionalidade]]
[[ro:Categorie:Naționalitate]]
[[simple:Category:Nationality]]
[[sl:Kategorija:Narodnost]]
[[szl:Kategoria:Norodowośći]]
[[sr:Категорија:Националност]]
[[tr:Kategori:Milliyetler]]
58.155

уредувања