Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: ms:Zoo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Parke zoologiko)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Zoo)
[[lt:Zoologijos sodas]]
[[hu:Állatkert]]
[[ms:Zoo]]
[[nl:Dierentuin]]
[[ja:動物園]]
86.434

уредувања