Разлика помеѓу преработките на „Гренландска ајкула“

Создадена страница со: thumb|270px|Гренландска ајкула-спијач '''Тромавата гренланска ајкула-...
(Создадена страница со: thumb|270px|Гренландска ајкула-спијач '''Тромавата гренланска ајкула-...)
(нема разлика)