Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Châlons-en-Champagne
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: sk:Châlons-en-Champagne)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Châlons-en-Champagne)
[[sk:Châlons-en-Champagne]]
[[sl:Châlons-en-Champagne]]
[[sh:Châlons-en-Champagne]]
[[fi:Châlons-en-Champagne]]
[[sv:Châlons-en-Champagne]]
24.517

уредувања