Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Усмено општење“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:구두 의사소통
с (Бот Додава: fa:رده:ارتباط کلامی)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:구두 의사소통)
[[en:Category:Oral communication]]
[[fa:رده:ارتباط کلامی]]
[[ko:분류:구두 의사소통]]
[[io:Kategorio:Parola komuniko]]
[[ka:კატეგორია:ზეპირი მეტყველება]]
86.434

уредувања