Разлика помеѓу преработките на „Асиметрична дигитална претплатничка линија“

с
r2.6.4) (Бот Менува: cs:Asymmetric Digital Subscriber Line
с (r2.5.2) (Бот Менува: fa:خط دیجیتال مشترک نامتقارن)
с (r2.6.4) (Бот Менува: cs:Asymmetric Digital Subscriber Line)
[[bg:Асиметрична цифрова абонатна линия]]
[[ca:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[cs:AsymetricAsymmetric Digital Subscriber Line]]
[[da:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[de:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
126.548

уредувања