Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
+bg
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (+bg)
[[Категорија:Села во Општина Теарце]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Първце]]
658

уредувања