Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: rue:Медіціна
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: ti:ሕክምና)
с (r2.6.3) (Бот Додава: rue:Медіціна)
[[qu:Hampi yachay]]
[[ru:Медицина]]
[[rue:Медіціна]]
[[sah:Медицина]]
[[sa:आयुर्विज्ञान]]
5.830

уредувања