Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tg:22 ноябр
с (r2.6.4) (Бот Додава: krc:22 ноябрь)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tg:22 ноябр)
[[te:నవంబర్ 22]]
[[th:22 พฤศจิกายน]]
[[tg:22 Ноябрноябр]]
[[tr:22 Kasım]]
[[tk:22 noýabr]]
24.517

уредувања