Отвори го главното мени

Промени

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: rue:Соціалізм
[[qu:Susyalismu]]
[[ru:Социализм]]
[[rue:Соціалізм]]
[[sah:Социализм]]
[[se:Sosialisma]]
125.612

уредувања