Среда: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: rue:Середа
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ab:Ахаша)
с (r2.6.4) (Бот Додава: rue:Середа)
[[qu:Quyllurchaw]]
[[ru:Среда]]
[[rue:Середа]]
[[se:Gaskavahkku]]
[[sc:Mèrcuris]]
127.228

уредувања