Разлика помеѓу преработките на „Борис ІІІ“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
| name = Борис ІІІ Обединител
| title = Цар на Бугарите
| image = [[Податотека:Boris3bulgaria1894.jpg|300px200px]]
| caption =
| reign = [[3 октомври]] [[1918]] - [[28 август]] [[1943]]